Your Cart

Opinie w sklepie NuuBag

ZASADY PREZENTOWANIA OPINII NA STRONIE WWW.NUUBAG.PL


Na naszej stronie internetowej  masz możliwość zapoznać się z opiniami naszych Klientów, którzy nabyli oferowane przez nas Produkty.

Zadowolony Klient to dla nas priorytet. Zdajemy sobie także sprawę z tego, jak ważne są prawdziwe opinie dla przyszłych, potencjalnych Klientów. Wszystkie opinie prezentowane przez nas na stronie internetowej www.nuubag.pl od dnia 01.01.2023 oraz wszystkie przekazane za pośrednictwem Trusted Shops (jak te poniżej) są  weryfikowane. Opinie Klientów, które zostały wystawione przed 01.01.2023 nie zostały zweryfikowane, co nie oznacza, że nie pochodzą od naszych Klientów. 

W jaki sposób  weryfikujemy opinie? W tym zakresie  współpracujemy z Trusted Shops AG z siedzibą w Niemczech (Subbelrather Strasse 15c, 50823 Kolonia, Niemcy), którzy po zakupie produktu w naszym Sklepie, wysyłają do Klienta maila z podziękowaniami za zaufanie oraz prośbę o  wystawienie opinii. Weryfikacja opinii następuje na podstawie m.in. daty złożonego zamówienia i numeru zamówienia. 

Na  naszej stronie zamieszczamy tylko niektóre opinie, które pozwolą Ci zobaczyć, jak inni oceniają nasze Produkty, w których tworzenie wkładamy lwią część naszego serca. Dodatkowo opinie naszych Klientów pozwolą Ci ocenić proces zakupowy w naszym sklepie i  współpracę z nami.

Pamiętaj – wszystkie opinie zamieszczone na naszej stronie pochodzą od naszych Klientów. Nie umieszczamy opinii „sponsorowanych”. „Nie kupujemy” opinii. Dobrze wiemy, że te ostatnie stanowią czyn nieuczciwej konkurencji, czego nie akceptujemy.

Musisz wiedzieć jeszcze, że wszelkie nasze działania oparte są na transparentnych zasadach i uczciwości. Jeżeli chciałbyś wiedzieć więcej o sposobie weryfikacji  opinii o naszych Produktach – zapraszamy do kontaktu.

Pozdrawiamy serdecznie, 
K&K Gajeccy