Your Cart

Jak dobrać kolor torebki do outfitu?

 

W świecie mody zasady dotyczące doboru dodatków do outfitu potrafią przetrwać nawet najbardziej wymagającą próbę czasu. Choć na przestrzeni wieków, podstawowe założenia trendów w dobieraniu swoich stylizacji ulegały zmianie, kierowanie się zasadą w ramach której dobieramy torebkę do butów pozostaje wciąż żywą praktyką. Niemniej, nie oznacza to, że zarówno kolor torebki, jak i jej typ musi wpisywać się w klasyczne standardy. Dwudziesty pierwszy wiek to czas zmian i rewolucji również w modowej sferze życia każdej kobiety. Jeśli zatem nie boisz się odważnych połączeń i chcesz zabawić się w projektanta outfitu, doskonale się składa! W trakcie doboru torebki nie musisz skupiać się wyłącznie na dopasowaniu jej koloru i rodzaju do obuwia. W zamian za to, możemy przedstawić Ci kilka uniwersalnych wskazówek, które sprawdzą się w każdej sytuacji! Zapraszamy do lektury naszego poradnika! Mamy nadzieję, że po jego przeczytaniu w kwestii doboru torebki do stylizacji nie będziesz miała już żadnych wątpliwości!

Mała, czarna torebka listonoszka NuuBag.
Czarna torebka listonoszka NuuBag.

ABC dobierania torebki do ubioru

Wybór odpowiedniej torebki, która nie tylko spełni nasze wymagania co do jej praktyczności, ale również stanie się wyjątkowym dodatkiem podkreślającym naszą stylizację to problematyczna kwestia dla wielu pań. Aby ułatwić sobie samej ten proces, warto zapoznać się z gwarantującymi powodzenie wskazówkami.

Obecnie sztywne zasady doboru galanterii odeszły do lamusa! Warto jednak, zwrócić swoją uwagę na fakturę materiału. Jeśli umiejętnie dopasujemy nasze elementy garderoby i dodatki pod tym względem, nie obciążymy naszej stylizacji. Co do kolorów i rodzaju obuwia warto oddać się wodzy fantazji i pokusić się na drobne eksperymenty!

Wyjątkowe stylizacje mogą zostać wzbogacone w popularne kolory z wciąż poszerzającej się palety barw. Możesz dopasowywać je na zasadzie kontrastu lub stawiać na dany kolor, jeśli wątpisz w swoje doskonałe wyczucie. Jeśli nie jesteś pewna co do umiejętności dopasowania barw, z odsieczą przychodzi ponadczasowa biel, czerń, beż, odcienie szarości, czy kolor granatowy. Dodatki w tej stonowanej kolorystyce z łatwością dopasujesz do żywych kolorów. Dobrą praktyką pozostaje również utrzymywanie Twojej stylizacji w modnym, minimalistycznym wymiarze.

Różowa i niebieska torebka NuuBag. Znajdź kolor, który idealnie podkreśli Twoją stylizację
Niebieska i różowa shopperka NuuBag.

Kształt sylwetki ma znaczenie!

W trakcie doboru odpowiedniej torebki warto zwrócić również uwagę na kształt swojej sylwetki. Źle dobrany dodatek może skutecznie dodać nam optycznie kilka kilogramów lub zmniejszyć atrakcyjność naszego ciała. Jeśli należysz do grona szczupłych pań, nieodpowiednim wyborem okażą się wielkie torby. Z kolei kobiety o bujnych kształtach, powinny wystrzegać się malutkich torebeczek, które mogą podkreślić mankamenty ich figury.

1 comments

  1. Zamówiłam czarną listonoszkę i jestem bardzo zadowolona. Materiał miekki, wykonanie estetczyne i co najważniejsze to jest Nasz Polski produkt:). Teraz czekam na biszkoptową nerkę. Polecam w 100 % :).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *